Menu
Kommende kampe
September 2017
23.
lørdag
12.00
Hundested IK
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (03) Efterår • Pulje 1
Hundestedhallen
Stadion-bane
Hillerød Fodbold
Hundestedhallen
Stadion-bane
23.
lørdag
13.00
Herlufsholm GF
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (99-00) Efterår • Pulje 1
Herlufsholm Stadion
Hundested IK
Herlufsholm Stadion
23.
lørdag
14.00
Hundested IK
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (02) Efterår • Pulje 1
Hundestedhallen
Stadion-bane
FC Holte
Hundestedhallen
Stadion-bane
24.
søndag
10.00
Hundested IK
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (03) Efterår • Pulje 1
Hundestedhallen
Stadion-bane
VTF (Vejby/Tisvilde)
Hundestedhallen
Stadion-bane
24.
søndag
10.00
LSF
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår • Pulje 2
Smørum Idrætscenter
Hundested IK
Smørum Idrætscenter
24.
søndag
10.18
Hundested IK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 24. september • Pulje 8
Baunehøj Stadion
IS Skævinge
Baunehøj Stadion
24.
søndag
10.54
Hillerød Fodbold
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 24. september • Pulje 8
Baunehøj Stadion
Hundested IK
Baunehøj Stadion
24.
søndag
11.30
Melby-Liseleje IF
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 24. september • Pulje 8
Baunehøj Stadion
Hundested IK
Baunehøj Stadion
24.
søndag
12.24
Hundested IK
Herrer
U10
U10 drenge 5-mands (08) 2 - 24. september • Pulje 8
Baunehøj Stadion
Nivå-Kokkedal FK
Baunehøj Stadion
26.
tirsdag
17.30
Lynge-Uggeløse IF
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (02) Efterår • Pulje 1
Lyngehallen
Hundested IK
Lyngehallen
27.
onsdag
17.45
Hundested IK
Herrer
U17
U17 Drenge 8-mands (01-02) Efterår • Pulje 1
Hundestedhallen
8-mands bane 1
Humlebæk BK
Hundestedhallen
8-mands bane 1
27.
onsdag
17.45
AB
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 1
Akademisk Boldklub
Hundested IK
Akademisk Boldklub
27.
onsdag
18.30
Hundested IK
Herrer
M+32
8-M+32 (Old boys) 2 - Efterår • Pulje 1
Hundestedhallen
Kunstgræs-bane
Hørsholm-Usserød IK
Hundestedhallen
Kunstgræs-bane
27.
onsdag
19.00
Hundested IK
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 1 - Efterår • Pulje 1
Hundestedhallen
Kunstgræs-bane
Værløse BK
Hundestedhallen
Kunstgræs-bane
30.
lørdag
09.30
Melby-Liseleje IF
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (03) Efterår • Pulje 1
Melby Stadion
Opvisning
Hundested IK
Melby Stadion
Opvisning
30.
lørdag
10.00
Ålholm IF
Herrer
U16
U16 Drenge 2 (02) Efterår • Pulje 1
Ålholmskolen
Hundested IK
Ålholmskolen
30.
lørdag
10.00
Taastrup FC
Herrer
U12
U12 Drenge 1 8-mands (06) Efterår • Pulje 2
NyBolig Park
Hundested IK
NyBolig Park
30.
lørdag
10.30
Store Lyngby IF
Herrer
U15
U15 Drenge Mester (03) Efterår • Pulje 1
St. Lyngby Stadion
Hundested IK
St. Lyngby Stadion
30.
lørdag
13.00
Hundested IK
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (99-00) Efterår • Pulje 1
Hundestedhallen
Virum-Sorgenfri BK
Hundestedhallen
30.
lørdag
13.30
Humlebæk BK
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Stadion - opvisningsbane
Hundested IK
Humlebæk Stadion
Stadion - opvisningsbane
Oktober 2017
1.
søndag
12.00
Hundested IK
Herrer
Senior
Serie 5 - Efterår • Pulje 1
Hundestedhallen
Blistrup SI
Hundestedhallen
3.
tirsdag
19.00
Lyngby BK
Herrer
Senior
Serie 2 • Pulje 1
Lyngby Stadion
Hundested IK
Lyngby Stadion
3.
tirsdag
19.00
Ringsted IF
livescore
Herrer
U19
U19 Drenge Mester (99-00) Efterår • Pulje 1
Ringsted Stadion Kunstgræs
Hundested IK
Ringsted Stadion Kunstgræs
4.
onsdag
17.30
Snekkersten IF
Herrer
U17
U17 Drenge 8-mands (01-02) Efterår • Pulje 1
Snekkersten Idrætscenter
Hundested IK
Snekkersten Idrætscenter
4.
onsdag
18.00
Hundested IK
Herrer
U13
U13 Drenge 8-mands 3 (05) Efterår • Pulje 1
Hundestedhallen
Melby-Liseleje IF
Hundestedhallen
4.
onsdag
18.30
Hundested IK
Herrer
M+32
8-M+32 (Old boys) 2 - Efterår • Pulje 1
Hundestedhallen
KBK Hillerød
Hundestedhallen
4.
onsdag
19.00
Humlebæk BK
Herrer
M+40
8-M+40 (Veteran) 1 - Efterår • Pulje 1
Humlebæk Stadion
Hundested IK
Humlebæk Stadion
5.
torsdag
18.30
Hundested IK
Herrer
U15
U15 Drenge 4 (03) Efterår • Pulje 1
Hundestedhallen Kunstgræs
KBK Hillerød
Hundestedhallen Kunstgræs